• Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

  Türkiye’nin bu sektörde en büyük 3 İhracatçı firmasından biri olmayı ve gelecek yıllarda da bu başarıya ulaşmayı hedeflemiştir.

  - Rekabetçi olmak.
  - Pazarlarda ana oyuncular arasına girmek.
  - Lokum üretiminde dünyada büyümek, üretim ve satış rakamlarını arttırmak.

 • Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ oluşturmak ve müşteri sadakatini sağlamak.

  Yurt içi ve yurt dışında büyüyerek en çok tercih edilen lider lokum zinciri olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

  - Müşteri memnuniyetini sağlamak
  - Kaliteli ürün ve hizmet sunmak.
  - Modern yönetim sistemlerini benimsemek ve uygulamak.

 • Öğüt Tarım için "Kalite" öncelikle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamanın yanı sıra, mevzuat şartlarını ve yetkilendirilmiş kuruluşların gereksinimlerini sağlayan ürün ve hizmetler sunmaktır.

  Kalitenin, iç ve dış müşterilere sağlanan ürün ve hizmetin kalitesini değil, aynı zamanda iş sürecinin kalitesini de kapsadığına inanırız.

  - Kalite ve Çevre Güvenliği Standartlarımızı sürekli yükseltmek,
  - Ürün ve hizmetlerimizi geliştirirken ulusal ve uluslararası şartları sağlamak.

 • - Ürünlerin güvenirliğini sürekli kontrol altında tutarak lezzet ve kalite dengesini güvenli gıda ile bağdaştırmak üzere kurmuş olduğumuz yönetim sistemlerini uygular ve etkinliğini sürekli iyileştiririz.

  - Son tüketiciye ulaşıncaya kadar oluşabilecek tüm potansiyel tehlikeleri saptayarak, belirlediğimiz kritik kontrol noktalarını eğitilmiş personel tarafından sürekli muayene ve kontrol altında tutarız.

  - Hem Entegre Yönetim Sistemi şartlarına hem müşterilerle karşılıklı hemfikir olunan şartlara hem de firmamızın tabi olduğu ulusal ve uluslararası yasal ve mevzuat şartlarına uyumlu çalışmaktayız.

  - Bilimsel ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek; varlığımızın nedeni olan müşterilerimizin sağlıklı gıda ihtiyaçlarını karşılamak ve daha fazlasını verebilmek amacı ile yenilikleri işletmemizde uygularız.

  - Çevreyi korumaktayız ve kirliliği önlemekteyiz. Planlama ve uygulama aşamalarında doğa ile iç içe, sürekli ve etkin bir çevre bilinci oluşturmaktayız.

  ÖĞÜT ORGANİK yenilikçi, güvenilir ve günümüzün yönetim sistemleri kavramlarına uygun yönetim anlayışıyla, her geçen gün ürün kalitesi ve devamlılığı kapsamında daha büyük başarılara imza atmakta ve bunu geleceğe taşımaktadır.

ÖĞÜT TARIM HAKKINDA

Öğüt Tarım kurumsal firmamız 1977 yılında Antepfıstığı ticareti ve işletmesi olarak kurularak ticari faaliyetlerine başlamıştır.

Geçen yıllarda Türkiye’nin ilk modern Entegre Antepfıstığı işletmesini kurmuş, bu nedenle yurtdışına ambalajlı bakliyat ve kuruyemiş ihracatı yapmıştır.

Öğüt Tarım kurumsal firmamız aynı zamanda kendi bahçelerinde organik ziraat yaparak organik zeytinyağı ve organik Antepfıstığı üretmiştir.

2006 yılından itibaren şekerleme üretimine girmiş ve ek olarak bugüne kadar bu alanda en modern teknolojiyi kullanarak sürekli büyümektedir.

Türkiye’nin bu sektörde en büyük 3 İhracatçı firmasından biri olmayı ve bundan dolayı gelecek yıllarda da bu başarıya ulaşmayı hedeflemiştir.

– Rekabetçi olmak.
– Pazarlarda ana oyuncular arasına girmek.
– Lokum üretiminde dünyada büyümek, üretim ve satış rakamlarını arttırmak.

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Aynı zamanda güçlü bir iletişim ile tüketicimizle; aramızda duygusal bir bağ oluşturmak ve müşteri sadakatini sağlamak.

– Müşteri memnuniyetini sağlamak
– Kaliteli ürün ve hizmet sunmak.
– Modern yönetim sistemlerini benimsemek ve uygulamak.

Kalitenin, iç ve dış müşterilere sağlanan ürün ve hizmetin kalitesini değil; aynı zamanda iş sürecinin kalitesini de kapsadığına inanırız.

– Kalite ve Çevre Güvenliği Standartlarımızı sürekli yükseltmek,
– Ürün ve hizmetlerimizi geliştirirken ulusal ve uluslararası şartları sağlamak.

Öğüt Tarım için “Kalite” öncelikle müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamanın yanı sıra, mevzuat şartlarını ve yetkilendirilmiş kuruluşların gereksinimlerini sağlayan ürün ve hizmetler sunmaktır.